Hakkımızda
~

 

Koreden Kozmetik bir yatırım firması değildir. Kişisel bakım konusunda idealleri olan, 2015’den bu yana vizyonunu ve misyonunu hiçbir koşulda değiştirmeden işini aşkla yapan bir ekibin oluşturduğu topluluktur.

 

%100 orjinal ürünler, gerekli tüm yasal prosedürlerden geçmiş ürünlerin satışa sunulması, 24 saat içerisinde kargo, satın alma öncesinde ve sonrasında müşteri desteği, koşulsuz iade yada değişim…

 

Koreden Kozmetik sizlere sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunar. Yukarıda listelediğimiz koşullar zaten günümüz dünyasında tüm e-ticaret platformlarının vermeleri gereken, sorumlu oldukları hizmetlerdir.

 

Peki müşterilerimiz neden Koredenkozmetik.com’u tercih ediyor?

 

Koredenkozmetik.com yalnızca ürün tedarik edip müşteriye ulaştırmak için çalışan bir aracı veya yatırımcı firma değildir. Esas olarak bilgiye ve bilinçlendirmeye aracıdır. Yaşamımızın her döneminde cilt bakımı konusunda ihtiyaç duyduğumuz temel bilgileri kullanıcılara aşılamayı, bilinçlendirmeyi ve her kullanıcının kendi için en doğru ürünleri tercih etmesini sağlamak için bilgiye yatırım yapar.

 

Böylelikle gereksiz ürün tüketimini azaltmayı, müşterilerin kendileri için en doğru ürünleri bulmasını, dolayısıyla uzun vadede müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefler.

 

 

 

Koreden Kozmetik Türkiye pazarına bir ürün sunacağı zaman Türkiye pazarındaki tüm cilt bakım ürünlerine hakim olarak, satışa sunacağı ürünlerin de fiyat/performans açısından standartların üzerinde olmasına özen gösterir.

Dolayısıyla Koreden Kozmetik’den herhangi bir kategoriden satın alacağınız ürün, alanında en iyilerindendir. Bu bize uzun vadede müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlar.


Koredenkozmetik.com yaptığı ve yapacağı influencer çalışmalarında dahi daha fazla ürün satmaya değil, doğru bilgiyi aktarmaya odaklanır. Bilgi birikimine güvendiği, insanlara faydalı olan influencerlarla çalışarak bu birlikteliği herkesin faydalanabileceği bir bilgi paylaşımına dönüştürür.

 

 

 

Koredenkozmetik.com bilinçli, cildini ve kendini herkesden daha iyi tanıyan, olumlu düşünen, öz saygısı olan, aynı şeye farklı açılardan yaklaşan kadınları, insanları destekler ve bu topluluğu büyütmek için çalışır.