YENİ MARKAMIZ THE LAB Lansmana Özel Net %30 İNDİRİM İLE SATIŞTA! 🤗🍂 MARKAYI KEŞFET! 👉

 

 

Müşterilerimizin siparişleri hakkındaki görüş ve deneyimleri~

Based on 4635 reviews
91%
(4212)
5%
(244)
2%
(100)
1%
(43)
1%
(36)
Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Yağlı
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Lekeleri
ÜRÜNÜ SEVDİM

Ürünü yaklaşık 3 haftadır deneyimliyorum. Kremin içinde küçük mavi topçuklar bulunan jel kremsi bir ürün. Minik mavi topçuklar yüzünüze sürer sürmez yüzünüzde emiliyor. Yüzünüzde her hangi bir kalıntı bırakmıyor. Çok güzel emiliyor krem ve yüzünüzde yapışkanlık hissiyatı hiç olmuyor. Ben ürünü çok sevdim. Krem sivilce gibi herhangi bir şey de yapmadı. Yüzümde çok fazlar bir sorun olmamasına rağmen o parıltıyı pürüzsüzlüğü görebiliyorum. Kremin nem tutma kapasitesi de baya iyi. Beş altı saat neme doymuş bir şekilde cildinizde günü geçirebilirsiniz. Bence ürün karma ve yağlı ciltler için uygun.Kremin tek avantajı kavanozda olması. Kremi tekrar alırım. Güzel nemlendirici bir krem. Vaatlerini yerine getiren bir krem.

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Kuru, Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Lekeleri, Kuruluk
İçerik listesine bayıldığım kremim.

Ürünü bir aydır düzenli şekilde akşam rutinimde kullanıyorum. Uzun sürede kullanacak gibiyim çünkü az bir miktarı tüm yüze yetiyor. Cildimde bıraktığı etkilerden ve gözlemlerimden önce içerik listesini çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Panthenol(B5), Centella Asiatica, Ceramide, Hyalüronic Acid gibi dolu dolu ve cildi sakinleştiren, neme doyuran içeriklere sahip. Ve Skin&Lab markasının en sevdiğim özelliklerinden biri kokusuz, parfümsüz, cildi irite edecek içeriklerden uzak olması. Jel bir kıvama sahip uygulaması çok kolay. Jel yada krem-jel arası kıvamı ağır olmayan nemlendiricileri tercih ettiğimden o açıdan da beni mutlu etti. İçinde minik mavi kapsüller var cildinize sürerken hissetmiyorsunuz hemen emiliyorlar. Cildimde bıraktığı hisse ve emilimine gelecek olursam kremi daha sürerken cilt tarafından hızlıca emiliyor ve bir dakika kadar sonra cildinize dokunduğunuzda yumuşacık bir his bırakmış oluyor. Sadece akşam rutinime koymamın sebebi de hem çabuk bitmesinin istememem hem sabaha neme doymuş, canlı bir ciltle uyanmayı çok sevmiş olmam. Cildim kuruya dönük karma nemlendirmesi bana gayet yeterli geldi. Kullandığım günden bugüne sağ yanağımdaki sivilce lekelerinin solmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum. Rutinimde %5 Niacinamid içeren bir serum var ve bu kremle desteklediğimden bu yana lekelerim gözle görülür şekilde soldu. Umuyorum ki yakında hepsi geçecek. Çoğu ciltle ve cilt tipiyle anlaşacağını düşünüyorum çünkü hafif, içeriği temiz böyle al beni kullan diyen bir krem. :) Bittiğinde tekrar alır ve gönül rahatlığıyla kullanırım.

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Siyah Nokta / Beyaz Nokta, Cilt Lekeleri, Kuruluk
Güzel tonik

Tam bir aydır düzenli şekilde kullanıyorum kullandıktan hemen sonra cildimde fresh bir etki birakiyor siyah noktalarimida gerilettiğini hissettim

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Cilt Hassasiyeti
Nazik Su Bazlı Temizleyici ❣

İkinci alışım o kadar nazik bir temizleyici ki cildi irite etmeden işini yapıyor. Çok sevdiğim için 2 tane aldım stokladım. Bereketli de 1 yıla yakın gidiyor. Cildimde roza hastalığı var kızarıklık olmadı gerginlik yaratmadı kullanmaya devam ederim.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru, Karma
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri, Kuruluk
Çok başarılı bir C Vitamini Serumu..

Düzenli C vitamini serumu kullanan biri olarak bir çok markanın C vitamini serumuna rutinlerimde yer vermişimdir. Yaz aylarında güneşin çok aktif olması sebebiyle yazları hem oranı daha düşük hem de cildi çok yormayacak birazda daha hafif kıvamlı bir ürü arayışındayken bu ürünle karşılaştım, kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra çoğu kullanıcının memnun olduğunu görüp bir şans vermek istedim. O kadar güzel bir yapısı var ki öyle hafif sürdüğünüz de hiç c vitamini kullanmışsınız gibi hissetmiyorsunuz çok nazik ve çok yumuşak bir dokunuş yapıyor cildinize, sonrası ise kadifemsi bir nemli bitiş sağlıyor. Yani hem lekeyle mücadele ediyor, hem cildinizi ışıldatıyor, hem de kuruluk yapmıyor. Bir C vitamininden beklenenden daha fazlası diyorum ben buna, kısacası üründen epey memnun kaldım. Ve kesinlikle tavsiye ederim, eğer cildinizi küçük oranlarla C vitaminine alıştırdıysanız yüksek oranlara geçmeden bu ürüne de bir şans vermelisiniz derim. Şimdilerde aynı markanın nemlendiri kremi ile çok iyi çalışıyorlar, cildi resmen neme doyurup kış aylarını çok daha konforlu geçirmenize yardımcı oluyorlar.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru, Karma
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri, Kuruluk
Bugüne dek kullandığım en başarılı nemlendirici krem..

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ürünü, genellikle kış aylarında ihtiyaç duyarım nemlendirici kullanmaya o yüzden bu kışta bir nemlendirici arayışım oluşmuştu. Skin&Lab'ın C vitamini serumunu da kullanmıştım yazın, oldukça başarılı bir üründü ve çok sevmiştim. Skin&Lab benden akşam rutinlerimde kullandığım red serumu ve sabah rutinlerimde tercih ettiğim C vitamini serumu ile zaten başarılı bir not almıştı, o yüzden bu yeni çıkan nemlendiricisine de bir şans vermek istedim. Ve iyi ki de vermişim dedim kendime, kış ayları özellikle sabahları yüzümü yıkadıktan sonra oluşan o gerginliği yok ediyor adeta, elbette sabah rutinimde kullandığım tonik, esans, serumların da bunda payı yok değil ama bu nemlendiricinin etkisi çok farklı kullanmadan nasıl bir his olduğunu anlamanız mümkün değil. Bir kere çok kolay bir sürümü var öyle kalıp gibi suratınızda kalmıyor saniyesine emiliyor ve yüzünüze pıt pıt yaparken daha ikinci pıt da bir anda cildinizin nemlendiriciyi hapsettiğine şahit oluyorsunuz. İçinde ki centella asetica sayesinde cildinizi sakinleştiriyor ve o gerginlik yerini bir anda kadifemsi bir tene bırakıyor. Çok beğendim gerçekten, etkisini, kullanım kolaylığını öyle ki eşim bile müdavimi oldu :) O da sabah rutinine ekledi hatta, onun cildi benimkine nazaran daha hassastır öyle her ürünü kullanamaz ama bu nemlendirici her cilt tipi için muazzam çalışıyor olsa gerek ki bunu çok sevdi. Velhasıl sanırım yoluma bundan sonra bu nemlendirici ile devam edeceğim başka bir tane denemeye ne elim gider ne de kalbim :) Kesinlikle tavsiyemdir, özellikle de sabahları C vitamini serumu ile birlikte kullanırsanız muazzam bir ışıltı veriyor cildinize adeta parlıyormuşsunuz gibi. Sonrasında güneş kremi de uygularım ben hep onun o sert kıvamını bile yumuşatmaya ve cildime daha iyi nüfuz etmesine yardımcı oldu. Yani çok joker bir nemlendirici bu anlamda da, bittikçe alırım dediğim ürünler arasına resmen girmiş bulunuyor. Bizi bu nemlendirici ile tanıştıran Skin&Lab markasına da ayrıca teşekkür ederim, böyle amacına uygun hizmet eden kokusuz, parfümsüz sadece işini yapmaya odaklı bir nemlendirici yaptıkları için :)

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Cilt Hassasiyeti, Cilt Lekeleri, Kuruluk
Hemish tonik

Cildimle uyumu çok iyi oldu...içeriğindeki doğal içeriklerin kokusu çok guxel ..cildimi germeden ışıl ışıl yaptı ...tekrardan alacağım bir ürün ..vaatlerini yerine getirdi yani

Yaş: 55+
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Cilt Hassasiyeti, Kuruluk
Memnun kaldım

İçeriği temiz seramid içeren bir serum arıyorsanız hyolunorik asitli ürünlerden yeterli sonuç alamadıysanız normalden kuruya cilt yapınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.Önce 1 tane aldım.Stoklarda kalmaz diye 2 tane daha aldım.

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Siyah Nokta / Beyaz Nokta, Cilt Lekeleri
YATIŞTIRARAK SÖNDÜRME

Çoook uzun süredir stoğunun gelmesini beklediğim tek ürün :) 2. ye satın alıyorum. Cilt bakımımı yaptıktan sonra İltihaplı olmayan sivilcelerimin üzerine sürüyorum. Sviliceyi kurutmadan söndürüyor bu açıdan çokta konforlu. Tam olarak sivilcelerin 2. güne ağrısını almış oluyor. Aşırı aşırı memnunum.

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Siyah Nokta / Beyaz Nokta, Cilt Lekeleri
CİLT BARİYERİNİ GÜÇLENDİRME

1 aydır ürünü düzenli olarak kullanıyorum. 4/1 kısmı bitmiş durumda baya bereketli bir ürün söylemeden geçmiyim. Ayrıca Karma ve sivilceye meyilli cilde sahibim ve şuanda da sivilce ve kırmızı lekelerim var. Bunlar üzerinde yatıştırma etkisini gözlemledim. Kesinlikle T bölgemde ekstra bir yağlanma olmadı g.kremi altına ağırlıkta yapmadı. Çok memnun kaldım.

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Lekeleri
Tester her zman sevmişimdir

Ürün aldığım sitelerden ürünlerimden çok gelen hediyeler beni heyecanlandırıyor. Akne tedavisi gördüğüm için deneme fırsatım olmadı ama bu en çok beğenilen ürünlerinden skin&lab ın onu biliyorum ve denemek için sabırsızlanıyorum. Teşekkürler koredenkozmetik😊

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Lekeleri
Güzel içerik

İçeriğini çok beğendiğim bir üründü stoğa gelmesini bekliyordum gelince hemen almak istedim. Yalnız dermatoloğum aknelerim için tedavi süreci başlayınca onun verdiği ürünler harici hiçbirşey kullanamıyorum dolayısıyla paketi açamadım henüz 😔 ama sabırsızlanıyorum ve dolar fırlamadan önce aldığım için de şanslı olduğumu düşünüyorum. Teşekkürler koredenkozmetik😊

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Hassasiyeti, Kuruluk
Çok güzel

Ürünü ikinci kez aldım çok memnunum. Temizlemesi gayet iyi. Cildim çok hassas olmasına rağmen sorun yaşamadım.

Yaş: 45-55
Cilt Tipi: Normal
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri
Daimi

Her zaman elimin altında olmasını istediğim kurtarıcılardan. En ufak cilt hasarında hemen toparlayıcı bir ürün. Ben üzerine muhakkak hafif bir nemlendirici kullanıyorum.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Kuruluk
Nem ve parlaklık

Cildiniz ışıl ışıl parlasın istiyorsanız ,ilk kez C vitamini kullanacaksanız,bol antioksidan istiyorsanız kesinlikle bu seruma şans verin o kadar güzel bir aydınlık veriyor ki.Kuru ciltli olmama rağmen verdiği nem çok güzel ayrıca yeni oluşmuş sivilcelerden sonra kalan kırmızılıklara da çok iyi geldi tekrar tekrar alacağım bir serum oldu hassas ciltliler de düşünmeden alabilir 👌Koreden kozmetiğe teşekkür ediyorum böyle bir ürünle bizi buluşturduğu için 💜💜

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Hassasiyeti, Cilt Lekeleri, Kuruluk, Cilt Pütürlüğü
Beğendimmm

Cilde nem desteği veren, hafif yapılı ağırlık yapmayan ve antioksidan desteği sağlayan bir ürün. Benim beklentilerimi karşıladı. Temizledikten sonra nemlendiricen önceki adımda 1 aydır düzenli kullanıyorum. Sivilce yapmadı. Cildi yatıştıyor o yüzden memnunum. İndirimde denk gelirsem tekrar almayı düşünüyorum.

Yaş: 18-24
Cilt Tipi: Normal
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri, Göz Altı Halkaları, Kuruluk
Nem istediğimde tek numara

Kış aylarında elimin gittiği tek maske öyle güzel nemlendiriyorki cildim pamuk gibi oluyor tabiki yüzümdeki ödemi almasida cabası

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce
memnun kaldım

Koreden kozmetikle tanışmama vesile olan ilk ürün. Ben 100de100 memnun kaldım.Karma cildim var, ara ara sivilcelerim çıkıyor ve beyaz tenli olduğumdan lekelenmeler kalıyordu cildimde. Ürünü sivilceme sürdüm , söndürdü ve asıl mucizesi olan leke sürecini hızla aşmamı sağladı. Sivilcem oldukça düzenli kullandım bir ay boyunca. İndirimleri takip etikçe alırım.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Cilt Hassasiyeti, Kuruluk
Yaz için çok iyi nemlendirici

Geren tea toneri sürekli bittikçe aldığım bi üründü bu nemlendirici losyona da şans vermek istedim.Hassas ve karma cildime çok iyi geldi.Su gibi bi nemlendirici fakat kış için çok yeterli gelmeyeceğini düşünüyorum yaz için ideal.hiç sorun yaşamadım.yatıştırması harika

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Kuruluk
Çok etkili bir ürün

Ürünü indirimde yakaladığım için almıştım. Bu kadar beğeneceğimi düşünmemiştim. Haftada 2 kez uyguluyorum. Cildin dokusunu çok güzelleştiriyor.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Kuruluk
Çok beğendim

Kremi sabah rutininde kullandım. Öncesinde aynı markanın Gül mistini kullandım. İkisi birlikte iyi bir ikili oldular. Ayrı ayrı kullanımda da olumlu sonuç vereceğini düşünüyorum. Tekrar alabilirim.

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Siyah Nokta / Beyaz Nokta, Göz Altı Halkaları
Harika

Birden fazla tester gönderilmesi harika oldu. Ihtica göre tester deneyimleyebildim. Skin&Lab ürünlerini daha önceden dememiştim. Testerlar sayesinde bundan sonraki ilk alışverisim bu marka için olacak.

Yaş: 35-44
Cilt Tipi: Karma
Cilt Problemi: Akne ve Sivilce, Cilt Lekeleri
Yine alırım

Ürünü sabah akşam düzenli kullanıyorum. Kuruya dönük karma bir cildim var, bende kuruma ya da herhangi bir iritasyon yapmadı. Tekrar alabileceğim bir ürün, temizlik hissi de gayet güzel, ph'ı da uygun. Hormonal lekelerim çıkar çenemde, bu adet döneminde çıkmadı. Bu ve beraberinde kullandığım ürünlerin etkili olduğunu düşünüyorum. Azıcık miktarı çok güzel köpürüyor, hemen tükenecek bir ürün değil.

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri, Kuruluk, Cilt Pütürlüğü
Teşekkürler

Testerlar özenle hazırlanmış. Skin&Lab serumu merak ediyordum. Tester ile almaya karar verdim. Teşekkürler

Yaş: 25-34
Cilt Tipi: Kuru
Cilt Problemi: Cilt Lekeleri, Kuruluk, Cilt Pütürlüğü
Kesinlikle mükemmel

Heimish all clean balm ile birlikte kullanıyorum. Çok kuru ve ince bir derim vardı. 2 ayda hem nemlilik nem de dolgunluk sağladı. Sadece temizleme işleminden sonra bile hissettiriyor etkisini. Elbette destekleyici diğer serumları da etkisi oldu. Ancak kesinlikle kurutmayan bir temizlik ürünü. En uygun fiyata burada buldum ve hemen stokladım. Teşekkürler....