5 Mayıs 2020

Tükenen Ürün Stokları Ne Zaman Güncellenecek?

Değerli Müşterilerimiz,

 

Sabırsızlıkla beklediğimiz ürün stoklarının güncellenme tarihi hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Çünkü bu süreç ne yazık ki tahminimizden çok daha uzun sürdü :(

 

Öncelikle sizlerin yoğun ilgisi ile stoklarımızın beklentilerimizin çok üzerinde bir hızla tükendiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte stok hacmimizi oldukça büyütüp ürünlerin tekrar stoklara gelmesi için çok çalışıyoruz.

 

Bunun yanı sıra dünya genelinde mücadele ettiğimiz Covid-19 virüsü dolayısıyla hem markaların fabrika üretimlerinde, hem de lojistik kısmında oldukça problem olduğunu belirtmekte fayda var. Yine de olabildiğince hızlı bir şekilde bu süreci kontrol etmek ve zaman kaybetmemek için arge çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.  

 

Sizleri stok güncelleme tarihleri konusunda net bir şekilde bilgilendirmek şuan için en büyük arzumuz.

 

  • ⋆ SKIN&LAB ve SKINFOOD’dan eksik ürünlerin Haziran ayının ilk haftasında geleceğini şuan için netleştirmiş bulunuyoruz. (12 Haziran'da güncellendi!)
  • ⋆ ISNTREE stokları 20 Mayıs'a kadar güncellenecek. (18 Mayıs'da güncellendi!)
  • ⋆ COSRX içinse henüz tarihi netleştiremedik. Bunun için kısa bir süreye daha ihtiyacımız var. Bu markalar için de sizleri önümüzdeki süreçte bilgilendireceğiz.

 

İlgilendiğiniz ürünlerdeki "gelince haber ver" butonuna mutlaka tıklayın. Çünkü stoklar güncellendiğinde önce butona tıklayanlara bildirim gidecek ve sosyal mecralarda bir süre bekledikten sonra duyuracağız. Bunun sebebi ilk öncelikle ürünü acil bekleyenlerin haberdar olması. Bu yüzden beklediğiniz ürünler için mutlaka "gelince haber ver" butonuna tıklamayı unutmayın! 

 

Hazırlıksız yakalandığımız bu pandemi sürecini en az negatif etki ile sonlandırmak için canla başla çalışıyoruz. Bu süreçte bizi anlayışla karşıladığınız, hatta Kore ile ticari ilişkilerimiz dolayısıyla sürekli halimizi ve hatrımızı sorduğunuz için minnettarız. Desteklerinizi esirgemediğiniz için ve ilginiz için ne kadar teşekkür etsek az ♥

 

Sizi gelişmelerden haberdar ediyor olacağız.

 

Koreden Kozmetik Ekibinden Sevgilerle ♥