THE LAB ürünleri artık Türkiye'de! | Koredenkozmetik.com.tr'de!

Kurulduğu 2018 yılından bu yana her yıl ürünleri onlarca ödüle layık görülen The Lab by blanc doux, özellikle on binlerce kullanıcı tarafından yapılan geribildirimlerle etkinliğini bir kez daha kanıtlıyor.

Cildin nemlendirme (moisturising) ve su ihtiyacını karşılama (hydrating) gerekliliğini temel alan seri aynı zamanda ısı kaynaklı cilt tahrişi, kızarıklığı, cildin doğal nem faktörlerini geliştirme gibi problemleri de hedef alıyor. Hasar gören cilt bariyerinin nemi hiçbir şekilde tutamayacağını savunan The Lab, önce bariyeri onarıp güçlendirmekle işe başlayıp pürüzsüz, daha dolgun ve ışıltılı bir cilt için çalışmaya devam ediyor.

Her bir ürünündeki inovasyon ve etkili & temiz içerik kombinasyonu kesinlikle incelemeye değer!

 

 

Kore'nin En Çok Tercih Edilen Hiyalüronik Asit Serisi Olmasına Şaşmamalı!

 

Özellikle hiyalüronik asit alanında uzmanlaşmış ve eşsiz ürünler geliştirmiş olan The Lab, sadece en düşük moleküler ağırlıktaki hiyalüronik asidi kullanmakla kalmamış, her ürünü hedef aldığı cilt problemlerine yönelik çözüm olarak geliştirdiği patentli içerikleriyle zenginleştirmiş. Hem de bu etkinlikleri klinik testler ile kanıtlamış!

 

Oligo Hyaluronic Acid 5000 Toner

Cildi derinden nem ile doldurmak ve ısı kaynaklı tahrişi, kızarıklığı onarmak için geliştirildi!

Oligo Hyaluronic Acid Foam Cleanser

Çok düşük HA molekülleri ile cildin derinlerine yerleşmek ve nemli bir temizlik sağlamak için geliştirildi! (patentli formül)

Oligo Hyaluronic AcidCalming+Lotion

Hem yoğun nem vermek hem de nemi kitlemek için yüz ve vücuda uygun geliştirildi! (Patentli bileşen)

Oligo Hyaluronic Hydro Serum

Hem cilde yoğun bir şekilde nem verebilmesi, hem de yoğun bir şekilde nem çekebilmesi için geliştirildi! (patentli bileşen)

 

Oligo Hyaluronic
Acid Calming+Cream

Önce cilt bariyerini onarmak sonra cildin tüm nem ihtiyacını karşılamak için geliştirildi! (patentli bileşen)

Oligo Hyaluronic Acid Boosting Ampoule

Hiyalüronik asit ile nem takviyesi yaparken polisakkaritler ile cilt fonksiyonlarını iyileştirmesi için geliştirildi! (patentli formül)